X
تبلیغات
پخش زنده جام جهانی

بادرود-پایتخت تاریخی فلات مرکزی

بادرود- چهارمین مهد گردشگری مذهبی ایران

آیا بادرود شهرستان می شود؟؟؟؟

شهر بوئین ومیاندشت با 8 هزار نفر جمعیت بعنوان مرکز بیست وسومین شهرستان اصفهان ارتقا تقسیماتی یافت.

بخش بوئین ومیاندشت با اننتزاع از شهرستان داران  اکنون بعنوان یک شهرستان مستقل شناخته میشود .این بخش در غرب اصفهان وبر سر راه اصفهان –لرستان واقع شده است بخش بوئین ومیاندشت  نزدیک به 25 هزار نفر سکنه دارد.

تلاش وهمت نماینده قبل وفعل شهرستانهای داران-فریدونشهر وچادگان-امام جمعه پیشین آن شهرحاج آقا قاسمی( امام جمعه فعلی بادرود) همدلی مردم کل بخش وتلاش مسئولین محلی باعث گردید بوئین به مرکز شهرستان تبدیل شود ودر هفته گذشته فرماندار این شهرستان مشغول بخدمت گردد.

در دولت قبلی این اتفاقات در خیلی از شهرها واستانهای کشور افتاد.با تأسف اگر عده ای بر احساسات خود غلبه میکردند وبا صف آرائی های بیهوده  دودستی وکالت شهرستان را در سال 1386 به غیر بادرودی نمی دادند. بی شک باید اکنون شاهد برپائی جشن شهرستان شدن بادرود می بودیم.

اختلافات بی منطق برخی مناطق باهم، اختلافات سیاسی که تنها منافع عده ی قلیلی را در پی دارد،زیرآب زنی برخی افراد فرصت طلب ،باعث عقب افتادگی وعقب گرد منطقه حداقل تا این لحظه شده است

واین مصیبت دامنگیر بادرود ما شده است که این دیار با 16 هزار نفر جمعیت شهرو26 هزار نفر جمعیت منطقه بااین همه توانمندی ارتقا تقسیماتی باید کماکان در حسرت شهرستان شدن بماند

دیدگاه کاربران گرامی....

پنج‌شنبه 21 آذر‌ماه سال 1392 ساعت 07:37 ب.ظ
واقعا که.......برای خودمون و به ویژه مسوولین متاسفم!!!


محمدرضا
پنج‌شنبه 21 آذر‌ماه سال 1392 ساعت 08:05 ب.ظ
ایشین تا 200 سال بی شهرستان ناگلین!فقط بلدین جیرو درکدینو بووجین امه نینکار اکرینو نون کاراکرین!


بادرودی
پنج‌شنبه 21 آذر‌ماه سال 1392 ساعت 10:21 ب.ظ
بستگی به هنر نماینده خودمون داره !!!!!!!!فکر میکنم بتونه .


داریوش
پنج‌شنبه 21 آذر‌ماه سال 1392 ساعت 11:37 ب.ظ
توکل با خدا...
ایشالا بشیم و چشم حسودا دراد
بگو آمین


پنج‌شنبه 21 آذر‌ماه سال 1392 ساعت 11:45 ب.ظ
تبدیل روستاهای 800 نفری به شهر در دولت دهم
وی با اعلام اینکه هم‌اکنون 89 طرح جامع در حال بازنگری است، اظهار داشت: برای 296 شهر دارای طرح هادی، طرح تفصیلی در حال تهیه است و همچنین برای 45 شهر فاقد طرح هادی هم در حال تهیه طرح هستیم و قرارداد 425 شهر نیز برای اجرای طرح هادی امضا شده و در حال اتمام است.
معاون سابق وزیر راه و شهرسازی با بیان اینکه در اواخر دولت دهم برخی از روستاها با شاخص جمعیتی 800 نفر تبدیل به شهر شدند، گفت: به دلیل سلایق شخصی بیش از 1300 شهر در کشور داریم که برخی از آنها هنوز در مرکز آمار به ثبت نرسیده است.

به گزارش مهر، میرمحمد غراوی امروز در مراسم تودیع خود از معاونت شهرسازی و معماری وزارت راه و شهرسازی با بیان اینکه در حال حاضر براساس آمار مرکز آمار ایران یک هزار و 139 شهر در کشور وجود دارد، گفت: این در حالی است که بیش از 1300 شهر در کشور وجود دارد که به خصوص در چند ماه اخیر کار دولت بسیاری از روستاها با شاخص جمعیتی 800 نفر تبدیل به شهر شدند که هنوز به آمار مرکز ایران اضافه نشده است.

وی افزود: گاهی بنا به سلایق شخصی 5 تا 6 روستا را که با یکدیگر فاصله داشتند تبدیل به شهر کردند و ما با مشکلات زیادی برای تهیه طرح های توسعه این شهرهای تازه تاسیس روبرو شدیم.

معاون سابق وزیر راه و شهرسازی با بیان اینکه در چهار سال اخیر 408 طرح جامع شهری تصویب شد، گفت: از اقدامات دبیرخانه شورای عالی شهرسازی و معماری پیگیری بررسی طرح‌های جامعه با طرح‌های تفصیلی بود که از سال 88 تا کنون 114 مورد بررسی قرار گرفت.

غراوی با بیان اینکه در چهار سال اخیر 590 مصوبه شورای عالی شهرسازی و معماری ابلاغ شده است، افزود: در گذشته بر اساس قانون تقسیمات کشوری شاخص جمعیت 10 هزار و 500 نفری برای تبدیل روستا به شهر لازم بود اما در سال‌های اخیر این شاخص جمعیت به 3500 نفر کاهش پیدا کرده است که ناشی از نگاه بخشی و سلایق محله‌ای است.

وی با اعلام اینکه هم‌اکنون 89 طرح جامع در حال بازنگری است، اظهار داشت: برای 296 شهر دارای طرح هادی، طرح تفصیلی در حال تهیه است و همچنین برای 45 شهر فاقد طرح هادی هم در حال تهیه طرح هستیم و قرارداد 425 شهر نیز برای اجرای طرح هادی امضا شده و در حال اتمام است.


بچه محل شهید پروینی
جمعه 22 آذر‌ماه سال 1392 ساعت 02:13 ق.ظ
همتی بلند میطلبد که مسولین ندارند وبعید میدانم این همت را در مسولین بادرود باید یه ازمایشی پس بدهیم اگه.................................جمعه 22 آذر‌ماه سال 1392 ساعت 12:11 ب.ظ

استاندار سیستان و بلوچستان در تاریخ 20 /10/91گفت :در دولت نهم و دهم تاکنون 10 شهرستان در این استان تاسیس شده است
وی بیان داشت: ایجاد شهرستان های کنارک، زهک، هیرمند، مهرستان، سیب و سوران، دلگان و 4 شهرستان تازه تاسیس میرجاوه، قصرقند، نیمروز و هامون در دولت نهم و دهم از افتخارات نظام مقدس جمهوری اسلامی بود.
وی با بیان اینکه بر اساس تصمیم دولت شهرستان میرجاوه با مرکزیت شهر میرجاوه از ترکیب بخش مرکزی، لادیز و ریگ ملک تشکیل شد ادامه داد: هیات دولت با ایجاد شهرستان قصر قند با مرکزیت شهر قصر قند در حوزه بلوچستان و ترکیب بخش مرکزی، ساربوک و تلنگ و شهرستان نیمروز با مرکزیت ادیمی و ترکیب بخش مرکزی و سابری موافقت کرد.
نماینده عالی دولت در سیستان و بلوچستان تصریح کرد: همچنین ایجاد شهرستان هامون با مرکزیت شهر محمدآباد و ترکیب بخش مرکزی و تیمور آباد از دیگر تصمیمات دولت برای توسعه و آبادانی هرچه بیشتر استان بود
وی از تاسیس دو شهرستان جدید در آینده ای نزدیک خبر داد .
ببینید دریک استان در زمان احمدی نژاد 12 استان ایجاد شد ما یقین داریم که آقای فیروزی که هم دبیر اول کمسیون عمران است و هم نایب رییس مجمع نمایندگان استان با کمک بزرگان بادرود را تبدیل به شهرستان میکند


جمعه 22 آذر‌ماه سال 1392 ساعت 12:36 ب.ظ
4 شهرستان در آخرین روزهای دولت احمدی نژاد تصویب شد نماینده محترم کی نوبت ما میرسد
بر اساس مصوبه هیئت وزیران، در تاریخ13/5/92 بخش کلاردشت در استان مازندران به مرکزیت شهر کلاردشت به شهرستان شد.

بر اساس مصوبه هیئت وزیران، در تاریخ13/5/92 شهرستان بوئین میاندشت در استان اصفهان به مرکزیت شهر بوئین میاندشت ایجاد شد .

بر اساس مصوبه هیئت وزیران، در تاریخ 8/5/92 بخش تنگستان در استان بوشهر به شهرستان جدید تبدیل شد .

بر اساس مصوبه هیئت وزیران، در تاریخ 8/5/92 بخش کاکی در استان بوشهر به شهرستان جدید تبدیل شد .
نماینده محترم نوبت ما کی فرا میرسد ؟


راستگو
جمعه 22 آذر‌ماه سال 1392 ساعت 12:43 ب.ظ
پیروز باد دکتر باغبانیان انشاله دو سال دیگر نمایندگی با رای بیش از 16000هزار


دانشجو
جمعه 22 آذر‌ماه سال 1392 ساعت 03:00 ب.ظ
به قول خودت در سال 1600 در چنین روزی این اتفاق می افتد .
شهرستان بادرود وقتی شهرستان میشه که بعضها بازنشست بشن و برن کنار...................
[ پنج‌شنبه 21 آذر‌ماه سال 1392 ] [ 03:56 ب.ظ ] [ بادرودی ] [ 14 نظر | چاپ ]

مجله اینترنتی دانستنی ها ، عکس عاشقانه جدید ، اس ام اس های عاشقانه