X
تبلیغات
رایتل

بادرود-پایتخت تاریخی فلات مرکزی

بادرود- چهارمین مهد گردشگری مذهبی ایران

چل سالبی در بادرودفرض بکری چل سالبی در بادرود نین اتفاقات حکمن أکن

خبرگزاری بین المللی آباد رود بزرگ گزارش می دهد


1-همزمان با برگزاری مراسم جشنهای هفتاد وپنجمین سالگرد پیروزی شکوهمند انقلاب در دهه فجر ،روشنائی بلوار انار بادرود به بهره برداری رسید. در مراسم افتتاحیه وزیر نیرو،میرو،برق،مرق و... ونمایندگان ادوار 20 دوره گذشته مجلس در منطقه حضور داشتند.یادآوری میگردد تیرهای پیشین این بلوار که قرار بود 40 سال پیش به لامپ وبرق اتصال یابند جهت ثبت درمیراث جهانی به موزه گرمابه نوغه انتقال یافتند(بجینی ای کف گورده به افتخارشون)

2-بالاخره ترمز توقف اولین قطار مسافربری در ایستگاه بادرود کشیده شد. توقف قطارها که نزدیک به نیم قرن پیش در این ایستگاه لغو شده بود ،باپیگیری مسئولان ومدیران ارشد شهرستان بادرود به سرانجام رسید ومسافرینی که قصد مسافرت با قطار را دارند می توانند هرروزه از ایستگاه مترو شول آباد به سمت اسلام آباد وفیروزآباد خود را به این ایستگاه برسانند.(یا سیت قطار شومه همو سیت بجینی وتشویق بکری)

3-با پیگیری ارزنده مسولان گریدر ساخت جاده مرگ بادرود به کاشان امروز طی مراسمی  روشن شد. در پی یخ زدگی رادیاتور گریدر در 4 دهه پیش کار ادامه باند دوم این جاده متوقف شده بود که با پیگیری همه دست اندر کاران این گریدر دوباره به راه افتاد.(اسپند دید کری باز گریدر چمش نکرن)

4-آب بادرود تصفیه می شود، مدیران آب بلاحضور فاضلاب شهرستان بااعلام این خبر که آب شرب بادرود به علت وجود املاح بیش از حد قابل شرب نیست اعلام کردند دستور ساخت تصفیه خانه را در مسیر بزرگراه انار سرآسیاب از وزیران مربوطه اخذ نموده اند.(ای دله او تصفیه پشت پا رئیس ده بریجی)

5-باحضور نوه جهان پهلوان حیدری قهرمان کشتی معاصر ،روبان افتتاحییه بیمارستان فوق تخصصی بادرود که در 42 سال قبل  آغاز شده بود امروز بریده شد. این بیمارستان فوق تخصصی که از محل عوارض معدن سنگ آهن بند نرگس بادرود در حال ساخت بود به علت نبود پزشک تا اطلاع بعدی فقط بعنوان اورژانس از آن استفاده خواهد شد.(اوهوو بعله  اوهوو بعله)

6- با همت پرفسور،دکتر، پزشک واستادیار گرامی آقای صاد، کلنگ دروازه ورودی شهر بر زمین زده شد. این کلنگ همان کلنگی است که 42 سال پیش به همت شهردار وقت در اجلاس بین المللی ساخت دروازه در شهرداری بادرود برگزار شده بود یکبار بر زمین زده شد .قرار است در طبقه فوقانی این دروازه، موزه ،دریاچه مصنوعی، رمل کویر نوردی، هتل 42 طبقه، دانشگاه بین المللی، کلنیک فوق فوق بسیار فوق تخصصی ساخته شود(چند خاخ بموری ای وقت چمشون نکرن)

 دیدگاه کاربران گرامی....


صالحیان
شنبه 14 دی‌ماه سال 1392 ساعت 10:15 ق.ظ
سلام اقای صولتی وبلاگ خوب و جالبی را داری ولی از مسافربری هیچگونه نظری و عکسی را ندیدیم خواهشمندیم ار ماشین های عمومی ما عکس و رانندگان زحمت کش هم یه عکس و از شرکت مسافربری بادرود رخش سیر مطالبی را بنویسید با تشکر


همساوه!!
شنبه 14 دی‌ماه سال 1392 ساعت 02:33 ب.ظ
درود داریوش.....نکه نزن


مجتبی
شنبه 14 دی‌ماه سال 1392 ساعت 09:49 ب.ظ
درود باریک اله ولی نرود میخ اهنین در سنگ.گوششون بدهکار نهه


داریوش66
یکشنبه 15 دی‌ماه سال 1392 ساعت 08:11 ق.ظ
ههههههههههههههههههههههههههههههههه......
خیلی باحال بود.....


امیرحسین چاکری
یکشنبه 15 دی‌ماه سال 1392 ساعت 09:57 ق.ظ
جاج اقا قرار بود نوقه با غین نوشته شود نه قاف لطفا این یکی رو گوش کن در خصوص مطلب زیبا وخنده دار خدا شفایت دهاد....


اصفهانی
یکشنبه 15 دی‌ماه سال 1392 ساعت 11:17 ب.ظ
سیت نه سویت درسته مجید دلبندم دود درسته نه دید اندینه و بوسکوت هم درسته ذبی دلبندم

 

 

[ شنبه 14 دی‌ماه سال 1392 ] [ 09:30 ق.ظ ] [ بادرودی ] [ 7 نظر | چاپ ]

مجله اینترنتی دانستنی ها ، عکس عاشقانه جدید ، اس ام اس های عاشقانه