بادرود-پایتخت تاریخی فلات مرکزی

بادرود- چهارمین مهد گردشگری مذهبی ایران

مجددأ ترمز قطارها کشیده شد

http://www.deshow.net/d/file/cartoon/2008-10/howard-fogg-oil-painting-167-24.jpg

در پی درج مطلبی در این تارنگار ومتعاقب آن پیگیری توسط مسئولین محلی و با تلاش و پیگیری آقای فیروزی نماینده ی محترم نطنز،بادرود وقمصر در مجلس شورای اسلامی ،توقف قطارهای مسافری بادرود-یزد وبلعکس وتوقف قطار ترانست یزد-تهران-وبلعکس مجددأ در ایستگاه بادرود آغاز شد.چندی بود که بدون هیچ دلیلی توقف قطارهای مسافری در این ایستگاه که جزء ایستگاههای سه راهی مهم کشور تلقی میگردد لغو شده بود.

اختصاص این سهمیه به آژانس بهار سیر بادرود را به فال نیک گرفته وضمن سپاس از پیگیری مسئولین بویژه نماینده گرامی ،توجه کاربران را به اهمیت ونقش ارزنده تارنگارهای منطقه که جهت انعکاس مشکلات قلم میزنند را جلب می نمائیم.

دیدگاه کاربران گرامی....

علی جوانی

شنبه 19 بهمن‌ماه سال 1392 ساعت 08:55 ق.ظ
باسلام و خسته نباشید . ممنون از درج اطلاعیه فروشگاه دریا. خدمت شما عرض شود بنده به اتفاق جمعی از دوستان به فروشگاه دریا رفتیم و اجناس مورد نیازمون رو با قیمت مناسب بصورت اقساطی تهیه کردیم . ضمنا از مدیریت فروشگاه دریا بابت این امر خیر تقدیر وتشکر میکنم.

بادرودی مقیم اصفهان
شنبه 19 بهمن‌ماه سال 1392 ساعت 09:13 ق.ظ
زبی جان پس بادرود اصفهان چی شد؟

شنبه 19 بهمن‌ماه سال 1392 ساعت 11:13 ب.ظ
ما که از کار جنابعالی سر در نمیآوریم آنروز که قطارها توقف ندارن میگویی تقصیر مردم و بخشدار و شهر دار و شوراست حالاکه توقف دارند میفرمایید کار نماینده گرامی است
اگر تکلیفت را با مردم معلوم نمیکنی حداقل با خودت رو راست باش
پاسخ:
درود: کاش امثال تو تکلیفشان معلوم می بود....
بعد از درج خبر با نماینده محترم تلفنی گفتمان کردم وماجرای عدم توقف قطار را به سمع وی رساندم. چند روز پیش وی ضمن تماس اعلام داشت که مدیریت رجاء دستور توقف مجدد قطار را دادند حالا شما بفرمائید که ماباید از کی تشکر کنیم؟؟

[ شنبه 19 بهمن‌ماه سال 1392 ] [ 08:32 ق.ظ ] [ بادرودی ] [ 3 نظر | چاپ ]

مجله اینترنتی دانستنی ها ، عکس عاشقانه جدید ، اس ام اس های عاشقانه