بادرود-پایتخت تاریخی فلات مرکزی

بادرود- چهارمین مهد گردشگری مذهبی ایران

انجمن نجوم در بادرود گشایش می یابد

http://www.eshterakha.com/uploads/d051719_.jpg


اگر بگوئیم یکی از شگرف ترین پدیده هستی علم اجرام آسمانی است بیهوده نگفته ایم . اگر آدمی از عمق وجود به آسمان زیبای خدا بویژه در کویر نگاه کند بی شک پی به بزرگی خدا خواهد برد.

در این راستا چندی پیش در خدمت آقای امیر عباس سعیدی مدنی بودیم . وی گرچه دانشجوی مهندسی صنایع غذائی است اما از 14 سالگی بنا به علاقه ای که به علم نجوم داشته در مرکز نجوم تهران ویزد استادی به تمام معنا در زمینه این علم شگرف شده است.

http://radiotehran.ir/_Uploads/m31.gif

امیر عباس فرزند دکتر سعیدی مدنی بادرودی است که از اساتید برجسته وعضو هیئت علمی دررشته مردمشناسی دانشگاه یزد است.

امیر عباس 7 سال پیش شروع به علم آموزی نجوم نمود واکنون بصورت افتخاری در آموزشگاههای بادرود به آموزش این علم به دانش آموزان اشتغال دارد.

وی اعتقاد دارد آسمان بادرود یکی از زیباترین مناطق برای رصد ستارگان است.وی در صدد است با کمک انجمن نجوم ایران فیلم کوتاه مستند نجوم شناسی را در بادرود تهیه ودر فضای مجازی به دید عموم گذارد.

آقای سعیدی مدنی ایام تعطیل را به آموزش نجوم در کمپ گردشگری متین آباد بادرود پرداخته وقرار است درآینده نزدیک کلاس آموزش نجوم را درکتابخانه عمومی بادرود برپا سازد..

وی از طراحی سایت هواشناسی نجومی خبر داد که با راه اندازی این سایت مردم بادرود می توانند تا سه روز آینده هوای منطقه خودرا بشناسند..

سعیدی مدنی از وجود یک ابرنوا اختر (انجار بزرگ ستارگان) در وضعیت کنونی آسمان بادرود خبر داد وگفت این پدیده که از 20 روز پیش در آسمان پدید آمده یکی از اعجاب انگیزترین اتفاقات سال است که هوز هم هویداست.


[ شنبه 19 بهمن‌ماه سال 1392 ] [ 01:04 ب.ظ ] [ بادرودی ] [ 6 نظر | چاپ ]

مجله اینترنتی دانستنی ها ، عکس عاشقانه جدید ، اس ام اس های عاشقانه