بادرود-پایتخت تاریخی فلات مرکزی

بادرود- چهارمین مهد گردشگری مذهبی ایران

یوسف گم گشته باز آمد به نطونز غم مخور

یوسف گم گشته باز آمد به نطونز غم مخور

بالاخره پس از ماهها رایزنی وسفارش ومعرفی وگزینه تراشی از سوی نهادهای رسمی دولتی ومردمی ،استاندار اصفهان بر تصمیم خود که درروز معارفه فرماندار نائین زده بود ایستاد ویوسف حسنی بافرانی، این زاده کویر پاک خداوندگاری که 3 سال سکان فرماندار نائین را داشته به سمت فرماندار دولت تدبیر وامید در شهرستان نطنز گمارد.

از این جهت که طلسم گسیل  فرمانداران بی سابقه به شهرستان شکسته شد خداوندگار را سپاسگزاریم واما از آنجا که فرماندار دولت پیشین در این شهرستان انتصاب گردیده در کار دولت تدبیر بی تدبیر وحیرانیم.

در هر صورت آنگونه که گفته ها وشنیده ها حاکی است وی سه سال بعنوان فرماندار وسه سال واندی هم بعنوان رئیس آموزش وپرورش شهرستان نائین که به عنوان بزرگترین شهرستان اصفهان از لحاظ وسعت شمرده می شود را به عنوان تجربه در کوله بار خویش دارد.

در هرصورت نطنز است و 45 هزار نفر سکنه ای که به اندازه یک شهر 450 هزار نفری شم سیاسی وسیاست ورزی را در خود جای داده وبا فرهنگها وآداب گوناگون وگستردگی مطالبات بحق مردم  و تعداد کثیری سیاست مدار وسیاست ندار ورزیده ای که خود را در حد وزیر ووکیل ورئیس جمهور می دانند و یوسف حسنی بافرانی وساختمان آجری رنگ فرمانداری

[ دوشنبه 26 اسفند‌ماه سال 1392 ] [ 08:50 ق.ظ ] [ بادرودی ] [ 8 نظر | چاپ ]

مجله اینترنتی دانستنی ها ، عکس عاشقانه جدید ، اس ام اس های عاشقانه